Resultater

Resultater

GRUPPESPILL

UNGDOMSSKOLE

Pulje:UG1

Hjemmelag

Bortelag

Resultat

Hov

Veienmarka

6-0

Hole 1

Jevnaker 1

3-1

Hov

Hole

1-1

Veiemarka

Jevnaker 1

2-1

Hov

Jevnaker 1

6-1

Veienmarka

Hole 1

3-1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Resultater for Ungdomsskole-gutter

Pulje:

UG2

Hjemmelag

Bortelag

Resultat

Hole 2

Sokna 2

17-0

Haugsbygd 9

Tyristrand 1

4-2

Hole 2

Haugsbygd 9

4-2

Sokna

Tyristrand 1

1-10

Hole 2

Tyristrand 1

4-4

Sokna

Haugsbygd 9

0-13

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Hejemmelag

Bortelag

Resultat

Hov

Hole2

3-5

Hallingby

Haugsbygd 9

1-3

Hov

Hole1

3-2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

SEMIFINALER UNGDOMSSKOLE GUTTER

FINALE UNDOMMSSKOLE GUTTER

Hjemme

Borte

Resultat

Hole 2

Haugsbygd 9

1-0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PULJE: VG1

Hjemme

Borte

resultat

Hardeskudd FK

Alkos FC

13-0

Bærum JR 4

Krampe FC

4-3

Hadeskudd FC

Bærum JR 4

8-1

Alkos FC

Bærum JR 4

3-5

Alkos FC

Krampe FC

3-12

Hardeskudd FK

Krampe FC

6-1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Hjemmelag

Bortelag

Resultat

RVG

Arveløse BK

10-4

Ringerike VGs

Habibi

2-8

Arveløse BK

Habibi FC

0-12

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PULJE: VG2

PULJE VG3

Hjemme

Borte

Resultat

Bærum JR

Gundro's Army

3-1

H.A.M

Shazam FC

0-4

Bærum JR 3

H.A.M

3-0

Gundro's Army

Shazam FC

0-4

Gundro's Army

H.A.M

5-1

Bærum Jr 3

Shazam FC

1-5

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kvartifnale VIDEREGÅENDE SKOLE GUTTER

Hjemmelag

Bortelag

Resultat

Hardeskudd FK

Krampe FC

4-0

Habibi FC

Gundro's Army

6-0

Shazam

Bærum JR 4

9-0

Arveløse BK

Bærum JR 3

1-11

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

SEMIFINALE VIDEREGÅENDE GUTTER

Hjemmelag

Bortelag

Resultat

Hardeskudd FK

Shazam

1-2

Habibi

Bærum JR 3

6-2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

FINALE VIDEREGÅENDE SKOLE GUTTER

Hjemmelag

Bortelag

Resultat

Shazam

Habibi FC

1-14

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pulje: UG3

Hjemmelag

Bortelag

Resultat

Jevnaker 2

Tyristrand 2

10-0

Haugsbygd 1

Hallingby

2-4

Jevnaker 2

Haugsbygd

5-1

Tyristrand 2

Hallinby

2-5

Jevnaker 2

Hallingby

1-2

Tyristrand 2

Haugsbygd 1

1-4

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Resultater for Ungdomsskole-jenter

Pulje:

UJ1

Hjemmelag

Bortelag

Resultat

Hov

Hole

3-3

Sokna

Haugsbygd 1

1-2

Hov

Sokna

8-1

Hole

Haugsbygd

2-2

Hov

Haugsbygd

3-2

Hole

Sokna

5-0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pulje:

UJ2

Hjemmelag

Bortelag

Resultat

Veienmarka

Hole 2

3-0

Jevnaker

Tyristrand

6-0

Veienmarka

Jevnaker

3-1

Hole 2

Tyristrand

9-0

Veienmarka

Tyristrand

7-0

Hole 2

Jevnaker

1-0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

SEMIFINALER UNGDOMSSKOLE JENTER

Hjemmelag

Bortelag

Resultat

Hov

Hole 2

11-1

Veienmarka

Hole

5-2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

FINALE UNGDOMMSSKOLE JENTER

Hjemme

Borte

Resultat

Hov

Hole 1

3-5

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PULJE: VJ1

Hjemmelag

Bortelag

Resultat

Ringerike VGs

De ustabile

9-1

Smårips FC

Trippy

13-0

Ringerike VGs

Motgang IL

13-0

Ringerike VGs

Trippy

12-0

Trippy

Exhværenge

3-1

Motgang IL

Smårips FC

0-8

Motgang IL

De utabile

3-2

Ringerike VGs

Exhværenge

8-0

De ustabile

Trippy

4-2

PULJE: VJ1

Hjemmelag

Bortelag

Resultat

Motgang IL

Exhværenge

5-2

Ringerike VGs

Smårips FC

3-2

De ustabile

Exhværenge

3-3

Smårips FC

Exhværenge

14-1

Motgang IL

Trippy

0-7

De ustabile

Smårips FC

0-13

 

 

 

 

 

 

 

 

 

SEMIFINALER VIDEREGÅENDE SKOLE JENTER

Hjemmelag

Bortelag

Resultat

Ringerike VGs

Motgang IL

22-0

Smårips

Trippy

18-1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

FINALE VIDEREGÅENDE SKOLE JENTER

Hjemmelag

Bortelag

Resultat

RingerikeVGs

Smårips FC

4-1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Copyright © All Rights Reserved