RINGERIKSNATTEN 2018

Kampoppsett

Pulje

Kamp

Lag

Lag

Klokkeslett

Resultat

G1

1

Hole 1

Veienmarka 1

10.00-10.15

5-1

J1

2

Tyristrand

Hole 1

10.15-10.30

1-3

G2

3

Hov

Hole 2

10.30-10.45

2-1

J1

4

Hole 2

Hov

10.45-11.00

1-0

G1

5

Hole 1

Frydenberg

11.00-11.15

4-0

J1

6

Hov

Tyristrand

11.15-11.30

3-1

J1

7

Tyristrand

Hole 2

11.30-11.45

1-7

G2

8

Hole 2

Tyristrand

11.45-12.00

5-3

J1

9

Hov

Haugsbygd

12.00-12.15

4-3

G1

10

Frydenberg

Veienmarka 1

12.15-12.30

4-3

J1

11

Hole 1

Hole 2

12.30-12.45

1-5

G2

12

Tyristrand

Hov

12.45-13.00

1-10

J1

13

Tyristrand

Haugsbygd

13.00-13.15

1-5

G1

14

Frydenberg

Hallingby

13.15-13.30

2-2

J1

15

Hole 1

Hov

13.30-13.45

1-2

J1

16

Haugsbygd

Hole 2

13.45-14.00

0-7

G1

17

Hole 1

Hallingby

14.00-14.15

8-0

G2

18

Haugsbygd

Hole 2

14.15-14.30

5-0

G1

19

Veienmarka 2

Frydenberg

14.30-14.45

6-2

G1

20

Hallingby

Veienmarka 1

14.45-15.00

2-6

G1

21

Veienmarka 2

Hole 1

15.00-15.15

0-4

G2

22

Tyristrand

Haugsbygd

15.15-15.30

0-7

G1

23

Veienmarka 2

Hallingby

15.30-15.45

3-0

 

 

Pause

 

15.45-16.00

 

Vg J2

24

Ringerike

Stepin

16.00-16.20

11-1

Vg G1

25

Space Animals

To tette og en badehette

16.20-16.40

0-3

Vg G2

26

Ali FC

Liggeunderlaget

16.40-17.00

0-4

Vg G3

27

Prestasjonsangst IL

Nakkerud FK

17.00-17.20

6-1

Vg J1

28

J14

Nederlaget

17.20-17.40

9-0

Vg G1

29

The Real Deal

Tyribygda IL

17.40-18.00

2-3

Vg G2

30

Hold The Goal

Ikketenkpådet

18.00-18.20

0-6

Vg G3

31

Kyle's følgere

Krigerne FK

18.20-18.40

2-2

J1

32

Haugsbygd

Hole 1

18.40-18.55

3-0

G2

33

Hov

Haugsbygd

18.55-19.10

2-0

G1

34

Veienmarka 2

Veienmarka 1

19.10-19.25

3-0

 

 

Underholdning

 

19.30-21.15

 

Semifinale 1 J

35

Hole 2

Hole 1

21.15-21.35

7-0

Semifinale 2 J

36

Hov

Haugsbygd

21.35-21.55

6-1

Semifinale 1 G

37

Hole 1

Haugsbygd

21.55-22.15

2-0

Semifinale 2 G

38

Veienmarka 2

Hov

22.15-22.35

1-9

Finale J

39

Hole 2

Hov

22.35-22.55

6-2

Finale G

40

Hole 1

Hov

22.55-23.15

1-2

 

 

Premier for ungdomsskoler

 

23.15-23.30

 

Vg G1

41

To tette og en badehette

Furumo Futsal

23.30-23.45

2-2

Vg G2

42

Trøgdebanden

Ali FC

23.45-00.00

5-2

Vg G3

43

Unge spillere

Prestasjonsangst IL

00.00-00.15

3-4

Vg J1

44

Geriljaen

Tupp IL

00.15-00.30

3-3

Vg J20-0

45

De utrolige

Amatørene

00.30-00.45

2-2

Vg G1

46

Space Animals

The Real Deal

00.45-01.00

2-0

Vg G2

47

Hold the Goal

Liggeunderlaget

01.00-01.15

1-6

Vg G30-0

48

Nakkerud FK

Krigerne FK

01.15-01.30

3-5

Vg G1

49

Tyribygda

Furumo Futsal

01.30-01.45

0-4

Vg G2

50

Ikketenkpådet

Trøgdebanden

01.45-02.00

8-1

Vg G3

51

Kyle's følgere

Unge spillere

02.00-02.15

3-1

Vg J1

52

J14

Geriljaen

02.15-02.30

5-0

Vg J2

53

Ringerike

De utrolige

02.30-02.45

8-0

Vg G1

54

Space Animals

Tyribygda IL

02.45-03.00

0-2

Vg G2

55

Ikketenkpådet

Ali FC

03.00-03.15

6-2

Vg G3

56

Prestasjonsangst IL

Krigerne FK

03.15-03.30

3-2

Vg G1

57

Furumo Futsal

The real deal

03.30-03.45

6-1

Vg G2

58

Trøgdebanden

Hold the goal

03.45-04.00

7-0

Vg G3

59

Nakkerud FK

Kyle's følgere

04.00-04.15

5-5

Vg J1

60

Nederlaget

Tupp IL

04.15-04.30

2-2

Vg J2

61

Stepin

De utrolige

04.30-04.45

2-2

Vg G1

62

To tette og en badehette

Tyribygda IL

04.45-05.00

1-0

Vg G2

63

Liggeunderlaget

Ikketenkpådet

05.00-05.15

3-3

Vg G3

64

Krigerne FK

Unge Spillere

05.15-05.30

4-5

Vg J1

65

J14

Tupp IL

05.30-05.45

1-0

Vg J2

66

Ringerike

Amatørene

05.45-06.00

7-0

Vg G1

67

Space Animals

Furumo Futsal

06.00-06.15

1-5

Vg G2

68

Hold the Goal

Ali FC

06.15-06.30

7-3

Vg G3

69

Prestasjonsangst IL

Kyle's følgere

06.30-06.45

3-3

Vg J1

70

Nederlaget

Geriljaen

06.45-07.00

3-1

Vg J2

71

Amatørene

Stepin

07.00-07.15

1-4

Vg G1

72

The Real Deal

To tette og en badehette

07.15-07.30

1-6

Vg G2

73

Liggeunderlaget

Trøgdebanden

07.30-07.45

3-0

Vg G3

74

Nakkerud FK

Unge Spillere

07.45-08.00

1-7

 

 

Pause

 

08.00-08.15

 

Kvartfinale 1 Vg G

75

Furumo futsal

Liggeunderlaget

08.15-08.40

7-0

Kvartfinale 2 Vg G

76

Prestasjonsangst

Kyle's følgere

08.40-09.05

4-4 (1-2)

Kvartfinale 3 Vg G

77

Ikke tenk på det

Tyribygda IL

09.05-09.30

3-7

Kvartfinale 4 Vg G

78

To tette og en badehette

Unge spillere

09.30-09.55

5-4

Semifinale 1 Vg J

79

J 14

Amatørene (trukket seg)

09.55-10.20

3-0

Finale Vg J

80

Ringerike

Nederlaget

10.20-10.45

17-1

Semifinale 1 Vg G

81

Furumo futsal

Kyle's følgere

10.45-11.10

6-1

Semifinale 2 Vg G

82

Tyribygda

To tette og en badehette

11.10-11.35

2-3

-

-

-

-

-

 

Finale Vg G

83

Furumo futsal

To tette og en badehette

11.35-12.00

2-4

 

 

Premieseremoni

 

12.00-12.15